Máte voucher na jízdu nebo pronájem? Voucher je potřeba uplatnit zde.  Následně vás budeme kontaktovat s termíny. Termíny pro zážitkové jízdy najdete zde.
Spolupracujte s Carteon

Spolupracujte s Carteon

Zaujala Vás naše nabídka aut a hodilo by se Vám některé z nich do videoklipu, filmu, či k jiným účelům? Plánujete svatbu, firemní večírek, nebo teambuilding? Naše vozy mnohou být ozdobou vašich akcí, spolupracujeme se všemi. Nabízíme férové podmínky a slevy pro naše partnery. V případě zájmu nás kontaktuje na náš firemní e-mail. Přidejte se k nám.


Chci spolupracovat


 

Carteon půjčovna amerických vozů
pro vaše podnikání. 

SPOLUPRACUJEME:

 

                                        

 

 

Svatební agentury a koordinátoři

Svatební agentury a koordinátoři

Vlastníte svatební agenturu, nebo jste svatební koordinátor a chcete pro své klienty na jejich veliký den vozidlo snů? Carteon je tu právě pro Vás! Největší výběr amerických aut na trhu zaručí, že každá nevěsta bude v den svatby nepřehlédnutelná. Spolupracujte s námi a nabídněte svým zákazníkům to nejlepší.


Chci spolupracovat

Zapadají naše vozy do portfolia Vašich služeb?

Chci spolupracovat a získat až 20% provizi

Pro firmy jako benefit  nebo pro zpestření firemních akcí

Pro firmy jako benefit nebo pro zpestření firemních akcí

Nabízíme dlouhodobou spolupráci firmám. Chcete svým zaměstnancům dopřát netypický firemní benefit? Jízda v našich nadupaných amerických vozech nadchne každého, zaručujeme nezapomenutelný zážitek. Naše auta se navíc mohou stát ozdobou Vašeho firemního večírku, stačí nám napsat.


Chci spolupracovat

Filmová produkce, video produkce a fotografové

Filmová produkce, video produkce a fotografové

Natáčíte film, reklamu, videoklip, nebo se věnujete fotografování na profesionální úrovni? Zajímá Vás možnost zapůjčit si do Vašich projektů naše vozy? Nebojte se klást si vysoké nároky, Carteon Vám poskytne největší výběr amerických aut v ČR. Napište nám a proměňte své divoké sny v realitu.


Chci spolupracovat

Carteon pro influencery, youtubery nebo blogery

Carteon pro influencery, youtubery nebo blogery

Natáčíš obsah na Youtube a zajímáš se o rychlá auta? Chceš svým sledujícím na Instagramu, Facebooku a dalších sociálních sítích ukázat něco nezvyklého? Jízda v jedné z našich amerických krásek rozhodně nenechá tvé fanoušky chladné! Ozvi se nám a určitě nebudeš litovat.


Chci spolupracovat

Slevové servery, zážitkové agentury a dárkové portály

Slevové servery, zážitkové agentury a dárkové portály

Navazujeme spolupráci se slevovými či dárkovými portály, ale i zážitkovými agenturami. Propojte se s námi a rozšiřte svou nabídku zákazníkům o vozový park snů! Vyberte si z několika typů Camara, Dodge Charger či Challenger, nebo Ford Mustang, každým z našich aut rozhodně ohromíte.


Chci spolupracovatJednatel Carten

Matěj Jačka

722 927 702
ahoj@carteon.cz

Spojme své síly! Kontaktujte nás a dělejme business!

#1